Cisco MGBLH1, Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

 
 
 
 
 
 
 
  • Cisco MGBLH1, Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
60 Měsíců
Kód:
MGBLH1
Part No.:
MGBLH1
Výrobce:

CISCO SYSTEMS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

SPECIFIKACE
Médium
• Single módové vlákno (SM)

Aplikace
• 1000BASE-LH

Vzdálenost
• Do 40 km

Vlnová délka (Wavelength)
• 1310 nm

Konektor(y)
• LC


Stránky o produktu:

https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/small-business-networ


 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 

Základní parametry
Typ zařízení:  Switch - moduly
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu web.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.