Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 
 
 
 
 
 
 
  • Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Měsíců
Kód:
GLC-SX-MMD=
Part No.:
GLC-SX-MMD=
Výrobce:

CISCO SYSTEMS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only
The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 µm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 µm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 µm multimode fiber cable.

Specifications
Part Number
GLC-SX-MMD

Device Type
Cisco SFP

Package
SFP

Data Rate
1.25/1.0625Gbps

Wavelength
850nm

Distance/Power Budget
550m

Optical Components
LD: VCSEL
PD: PIN

Output Power
-9~-4dBm

Receiver Sensitivity
-17dBm

Power Supply Voltage
3.3V

Connector
Dual LC

Fiber Type
MMF

Operating Temperature
-10~80 °C

DDMI
With

Application
Gigabit Ethernet

Compatiblity
100% Cisco Compatible


Stránky o produktu:

https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic


 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 

Základní parametry
Typ zařízení:  VOIP - telefon
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu web.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.